Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Concordią

Do dnia 17 sierpnia 2017 r. Concordia Ubezpieczenia zarejestrowała już ponad tysiąc szkód powstałych w wyniku weekendowych nawałnic.
Urlop i wakacyjny wyjazd powinien być pozbawiony trosk i zmartwień. To czas na odpoczynek i oderwanie się od codzienności.
Banki miały za zadanie, w jak najszybszym czasie, odpowiedzieć na quiz dotyczący Concordii i ubezpieczenia majątku.
Tak wynika z badania opinii przeprowadzonego w czerwcu 2017 r. przez Kantar Public na zlecenie Concordii Ubezpieczenia.
Przeciętne odszkodowanie za szkody w następstwie zalania, to około 1500 zł, jednak rekordowa wypłata w Concordii Ubezpieczenia w 2016 roku wyniosła blisko 100 tys. zł.
Concordia Ubezpieczenia już po raz czwarty została laureatem Programu „Najwyższa Jakość Quality International”.
Tłok i gwar to idealne wprost warunki dla złodziei. Niestety taki właśnie klimat panuje w popularnych miejscowościach wypoczynkowych.
Z początkiem lipca wystartowała ogólnopolska kampania edukacyjno-prewencyjna „Przełącz się na bezpieczeństwo”, organizowana przez Concordię Ubezpieczenia.
Statystyki Straży Pożarnej z 2016 roku są nieubłagane – ponad połowa (58 proc.) pożarów dotyczyła domów jednorodzinnych lub wielorodzinnych. Okazuje się, że duża część z nich była do uniknięcia.
W czasie zeszłorocznych wakacji na urlop wybrało się ponad 17 mln Polaków, z których większość zdecydowała się spędzić ten czas w kraju.

Strony