Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Fotoreportaże

W dniach 14-15 października 2017 r. Warszawski Bank Spółdzielczy czynnie uczestniczył w Święcie Dyni w Folwarku Bródno.
Gościliśmy w Banku Spółdzielczym Ziemi Kraśnickiej grupę uczniów jednej z trzecich klas pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku wraz z Wychowawczynią.
Piątek 15 września 2017 r. stał się ważnym dniem dla Zarządu, pracowników oraz członków Gospodarczego Banku Spółdzielczego Międzyrzecz.
Dnia 28.09.2017r. odbyła się kolejna gala z okazji 150-lecia istnienia i działalności Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu.
Obchody 125-lecia rozpoczęła Prezes Zarządu Alicja Huczyńska, która przedstawiła rys historyczny Banku, zwracając szczególną uwagą na rolę inicjatorów jego powołania .
Odbyła się konferencja „Myśl ekonomiczna, spółdzielczość, bankowość, samorządność” zorganizowana dla uczczenia obchodów 115 – lecia Banku Spółdzielczego w Kielcach
Bank Spółdzielczy w Gnieźnie , jako długoletni partner wspierający Gminę Czerniejewo , wziął udział w uroczystościach jubileuszu 120-lecia OSP Czerniejewo .
Przypominamy fotoreportaż z 2009 roku opublikowany na naszym portalu w cyklu ; Polecamy na weekend - prezentujemy tym razem bieszczadzkie cerkwie.
Renault, Nissan i Mitsubishi Motors zacieśniają współpracę i przyspieszają realizację projektów z wykorzystaniem wspólnych platform, silników i nowych technologii.
Już po raz drugi Bank Spółdzielczy w Chorzelach zorganizował punkt kontrolny podczas rajdu pieszego „Śladami Robespierre’a z Dąbrówki”.

Strony