Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności banków spółdzielczych

Najistotniejsze to bliskie, trwałe i partnerskie relacje, traktowanie klientów jak znajomych, proste, uczciwe produkty nie narażające klientów na ryzyko. Dzięki etycznym zasadom działania nie mamy problemów z reklamacjami i skargami - mówi Prezes GBS Banku Zbigniew Wielgosz.
Wystąpienie Władysław Mikucewicz Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubartowie z okazji Święta Spółdzielczości zamieszczone na stronie internetowej banku.
Zakończyła się IV Edycja Konkursów organizowanych w ramach Programu TalentowiSKO.
We wtorek, 20 czerwca br., w Banku Piastowskim obchodziliśmy święto spółdzielczości bankowej
Bank Spółdzielczy w Limanowej otrzymał wyróżnienie w Konkursie „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”
ESBANK Bank Spółdzielczy postanowił objąć swoim mecenatem akcję charytatywną WALKA ŻYCIA .
Od początku roku szkolnego Bank Spółdzielczy w Chorzelach wspierał działalność przedszkola, m.in. przez finansowanie publikacji, które wydawały przedszkolaki razem ze swoimi paniami.
Komisja Nadzoru Finansowego na posiedzeniu w dniu 22.06.2017 roku jednogłośnie zezwoliła na łączenia banków spółdzielczych.
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie jest uczestnikiem programu „Otwarta firma”, w ramach którego uczestniczy w edukacji młodych ludzi.
PSP w Jedlnie oraz PSP w Płoszowie – to zwycięzcy tegorocznego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności, działających przy ESBANKU Banku Spółdzielczym.

Strony