Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Wielka Brytania w marcu 2019 r. formalnie opuszcza Unię Europejską, ale przez trzy kolejne lata (maksymalnie) prowadzi handel z krajami UE na dotychczasowych zasadach.
System umożliwia każdemu, kto nie zamierza sięgać po pożyczki na rynku pozabankowym, bezpłatne zastrzeżenie swoich danych.
Jeśli nie mamy oszczędności, to jednym z pierwszych etapów powinno być stworzenie tzw. poduszki finansowej. To podstawa - uważają eksperci od finansów.
Z jednym biletem za 38 zł pociągami i autobusami przewoźników kolejowych można przejechać pół Polski. Dzięki inicjatywie Związku Samorządowych Przewoźników kolejowych, zrzeszających 11 spółek, w tym Koleje Mazowieckie.
Atak w Barcelonie jest spowodowany uczestnictwem w operacji „Inherent Resolve" na Bliskim Wschodzie - powiedziała PAP ekspertka ds. terroryzmu z Collegium Civitas Magdalena El Ghamari.
Naczelny Sąd Administracyjny przyznał rację warszawskim urzędnikom w sprawie miejskiego programu sterylizacji i kastracji psów i kotów.
Polska branża leasingowa odnotowała historyczne wyniki w pierwszym półroczu 2017. W tym czasie dynamika wzrostu branży przekroczyła 11 proc. rdr.
Niemal wszystkie polskie firmy wysyłają swoich pracowników w podróże biznesowe własnym lub firmowym samochodem.
Jest wiele wątpliwości i obaw dot. ćwiczeń Zapad '17, może się okazać, że nie wszystkie siły i środki zostaną wycofane przez Rosję z Białorusi po zakończeniu ćwiczeń - powiedział w poniedziałek wiceszef MON Michał Dworczyk.
Wzrasta liczba szkód zgłaszanych przez poszkodowanych w wyniku nawałnic, jakie w ubiegły weekend przeszły nad Polską - wynika z danych uzyskanych przez PAP z firm ubezpieczeniowych. PZU odnotowało już ponad 29 tys. zgłoszonych szkód, Warta - ponad 5 tys., Allianz - ok. 1 tys.

Strony