Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Visa otrzymała tytuł Marki Godnej Zaufania w badaniu opinii przedsiębiorców, dotyczącego najlepszych marek oferujących produkty i usługi dla biznesu.
26,5 mln dzieci w Afryce Wschodniej i Południowej potrzebuje natychmiastowej pomocy humanitarnej. Ponad milion z nich cierpi z powodu niedożywienia.
Po niespełna pół roku w piatek 23.06.2017 został odwołany Filip Świtała - zastępca Przewodniczącego KNF
W czwartek projekt nowelizacji ustawy o pracownikach samorządowych, zakładający likwidację stanowisk doradców i asystentów w samorządach, został ponownie skierowany przez Sejm do komisji administracji i spraw wewnętrznych oraz komisji samorządu terytorialnego .
Julia Patorska, ekonomistka, starszy menedżer w firmie doradczej Deloitte, kilka dni temu została przewodniczącą Towarzystwa Ekonomistów Polskich.
Jeszcze pół roku temu za franka szwajcarskiego trzeba było zapłacić 30 gr więcej niż obecnie. Od niemal dwóch i pół roku, czyli od czasu uwolnienia kursu franka do euro, oscylował on wokół 4 zł.
Turyści z Europy Zachodniej i Ukraińcy coraz częściej inwestują w nieruchomości w Polsce. W 2016 roku sprzedaż mieszkań obcokrajowcom sięgnęła 6,4 tys.
Obchody zapoczątkowane zostały w Stanach Zjednoczonych, gdzie po sukcesie Dnia Matki pojawiły się głosy, by ustanowić święta również dla pozostałych członków rodziny.
Prokuratora skierowała do sądu pierwszy akt oskarżenia w sprawie gigantycznych wyłudzeń kredytów z Banku Spółdzielczego w Nadarzynie.
KNF zdecydowała o umorzeniu postępowania w przedmiocie przejęcia Bieszczadzkiej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej (SKOK) przez inną SKOK i szuka banku chetnego do jej przejęcia.

Strony