Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Artykuły nie tylko dla informatyków

Umożliwi szybszy rozwój internetu rzeczy, rozwiązań smart city czy telemedycyny na masową skalę.
Około dwie trzecie mieszkańców krajów rozwiniętych korzysta obecnie z co najmniej jednej mobilnej aplikacji z funkcjami uczenia maszynowego
W tym roku 61 proc. dużych firm w Stanach Zjednoczonych i Europie zgłosiło wyciek danych spowodowany brakiem zabezpieczeń w urządzeniach drukujących.
Kaspersky Lab ostrzega: ataki DDoS i luki w zabezpieczeniach systemów płatności mogą zagrozić sprzedawcom w okresie świątecznym
PGNiG , gigant polskiego sektora energetycznego, będzie wspierać start-upy w dostosowaniu do nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO).
Działy IT – o ile tylko będą w stanie na bieżąco dostosowywać się do zmieniających się wymagań biznesowych staną się jednym z podstawowych filarów działalności przedsiębiorstw, niezależnie od ich profilu.
Według GUS, inflacja wzrosła do poziomu 2,5%. Oznacza to, że nasze oszczędności tracą na wartości najszybciej od 5 lat.
Każdego dnia hakerzy atakują firmy na świecie ponad 6,5 miliona razy. Rok 2017 jest rekordowy jeśli chodzi o aktywność hakerów na całym świecie.
Eksperci spodziewają się, że więcej legalnych programów zostanie "zatrutych" przez ugrupowania atakujące ofiary reprezentujące szerszy profil i zasięg geograficzny, co sprawi, że ataki będą coraz trudniejsze do wykrycia.
Banki i instytucje finansowe biorą nas pod lupę, zwłaszcza gdy przychodzimy po kredyt.

Strony