Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

Banki spółdzielcze odgrywają ważną rolę w naszej gospodarce, ale czy mają szansę wygrać konkurencję z bankami komercyjnymi?
W dniu 22 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Udziałowców Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji.
Seminarium „ Zmiany w ustawie o usługach płatniczych – podstawowy rachunek płatniczy, przenoszenie rachunków", 29 czerwca 2017 roku
W dniu 21 czerwca br. w Warszawie miała miejsce uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017. Organizatorem wydarzenia był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, a tegorocznymi partnerami medialnymi: TVP3, PAP Centrum Prasowe, bs.net.pl oraz magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.
W dniu 20 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Wzięło w nim udział 299 z 491 akcjonariuszy reprezentujących łącznie 394 831,604 głosów, co stanowi 94,63% ogółu głosów.
W dniu 19 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółdzielni Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.
Bank BPS przygotował animację promującą Program TalentowiSKO Banków Spółdzielczych.
Na współpracę jesteśmy otwarci programowo wobec każdego banku spółdzielczego. Jednym z naszych statutowych celów i obowiązków jest promowanie i dbałość o markę banku spółdzielczego, mówi Krystyna Majerczyk-Żabówka, Prezes Zarządu KZBS w specjalnym wywiadzie dla portalu bs.net
Dla wielu z nas ostatnie dwa tygodnie czerwca to istny maraton spotkań
Komitet Wykonawczy Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) spotkał się dzisiaj w Barcelonie na 30. posiedzeniu.
EACB we współpracy z Akademią Naukową Think-Tank z przyjemnością ogłasza szóstą edycję konkursu na najlepszą pracę badawczą w dziedzinie banków spółdzielczych.
Ukazał sie kolejny numer Biuletynu makroekonomicznego opracowanego w Centrum Skarbu i Relacji Biznesowych SGB-Banku SA w Poznaniu.
W ramach patronatu nad Świetem Spółdzielczości Bankowej, TVP3 planuje emisję relacji z obchodów Święta w ogólnopolskich programach „Co niesie dzień” oraz „Dziennik Regionów”.
6 czerwca 2017 roku w Poznaniu odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB.
W siedzibie Banku BPS wręczone zostały nagrody w Programie TalentowiSKO Banków Spółdzielczych
Zdzisław Kupczyk - Prezes Zarządu Banku BPS SA o wyzwaniach związanych z ewolucją infrastruktury technologicznej na rynku usług bankowych
dr Sławomir Czopur - Prezes Zarządu SSO Zrzeszenia BPS o modelach funkcjonowania Centrów Usług Wspólnych w spółdzielczych grupach bankowych na terenie Europy.
Wypowiedź Dariusza Olkiewicza - Wiceprezesa Banku BPS SA w Warszawie o nadziejach związanych z funkcjonowaniem Centrum Usług Wspólnych.
Adam Skowroński - Prezes Zarządu Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB o przygotowaniach do audytu bezpieczeństwa informatycznego w grupie.
Wypowiedź Ziemowita Stempin - Wiceprezesa SGB-Banku SA w Poznaniu podczas FRBS 23.05.2017 r

Strony